تغییر زبان

بستنی مینی روبی مگنوم

بستنی مینی روبی مگنوم

by ehsan12, 6 ژوئن, 2020

تولید نسخه Magnum Ruby Minis ، مگنوم را به اولین برند تولید کننده بستنی با چهارمین نوع شکلات در ایالات متحده تبدیل می کند.  بعد از آن که سازمان غذا و داروی آمریكا در نوامبر سال 2019 مجوز بازاریابی موقت را به Barry Callebaut – تأمین كننده روبی اعطا كرد ، این جهش صورت گرفت و مگنوم اجازه پیدا کرد تا روبی را به عنوان چهارمین نوع شکلات ، پس از تیره ، شیر و سفید در آمریكا معرفی کند.

روبی به عنوان چهارمین نوع شکلات است که اولین بار در سال 80 به دنبال شکلات های سفید، تیره و شیری کشف شد و از دانه کاکائوی روبی تهیه شده است. کاکائو روبی یک نوع  از میوه های  توتی است، که رنگ صورتی لطیف و منحصر به  فردی دارد. لوبیای کاکائو روبی در کشورهایی که مثل اکوادور ، برزیل و ساحل عاج. و استرالیا رشد می کند. بستنی روبی مگنوم  با ظاهر صورتی مخملی آخرین تجربه از بستنی لوکس را ارائه می دهند. با توجه به دیگر تولیدات این شرکت، بستنی مگنوم مناسب ترین ترکیبات بستنی را برای میکس کردن با انواع جدید شکلات شناسایی کرد و  به روبی اجازه می دهد تا بهترین پوشش را به بستنی بدهد.

شکلات روبی ، بعد از گذشت بیش از ده سال از توسعه ، به طور رسمی توسط بری کالبوت در سپتامبر سال 2017 در شانگهای چین راه اندازی شد.  و به دنبال آن برای اولین بار در ماه مه سال 2019 در آسیا و اروپا وارد بازار شد.

بدون دیدگاه


پاسخ دادن

Your email address will not be published Required fields are marked *

می توانید از تگ های HTML نیز استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*