Menu

Switch Language

دپارتمان صنایع غذایی

با توجه به نیاز روز افزون صنعت غذا به برطرف نمودن مشکلات این صنعت در قالب طرح های تحقیقاتی  دپارتمان صنایع غذایی فریر  شکل گرفت. اهداف این دپارتمان بررسی و تعیین مشکلات صنعت غذا و در ادامه حل نمودن آن در قالب طرح موضوع توسط تیم تحقیقاتی مجرب این سازمان می باشد. از نقاط قوت این دپارتمان ارتباط مستمر با صنعت غذا و بهره گیری از تیم تحقیقاتی مجرب و پر انرژی است. این مرکز در کنار تولید علم، اقدام به توسعه تکنولوژی و برقراری ارتباط صنعت و دانشگاه نموده است. در این راستا امید است خلاء علمی و عملی در صنعت غذا مرتفع شود.

امروزه با تغییر سبک زندگی ، توسعه شهر نشینی وافزایش نیازهای غذایی جامعه یکی از رشته های پرطرفدار و تاثیرگذار،رشته مهندسی صنایع غذایی است.
با توجه به نیازهای متعدد و سبک های جدید غذایی بیشترین تلاش و علاقه مندی فارغ التحصیلان و علاقه مندان این رشته  بیان طرح ها  ها، ایده ها و پرورش آن به سبک یک تولیدی کوچک و یا یک کارخانه است
شرکت دانش بنیان طعم و رنگ فریر به عنوان یه مجموعه تاثیر گذار در رونق فضای کسب و کار در سالهای متوالی اقتصاد مقاومتی اقدام به تاسیس اتاق فکری مشتکل از صاحب نظران و ایده پردازان بصورت کاملا تخصصی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نموده است
این اتاق فکردر روزهای دوشنبه هر هرفته آماده سرویس های تخصصی نظیر
طرح های توجیهی
پرورش و مشاورهای ایده پردازی
تحلیل فضای کسب و کار در صنعت غذا
فرمولاسیون های نوین در صنعت غذا
راه اندازی گروهای تحقیق و توسعه در کارخانجات مواد غذایی
گپ و گفتگوی هفتگی با شما تولید کنندگان و علاقه مندان به صنعت غذا

آماده پذیرایی از شما مراجعه کنندگان محترم در روزهای دوشتبه هر هفته از سراسر ایران هستیم با ما تماس بگیرید

رشد سریع جمعیت در سال های اخیر موجب تغییر در هرم جمعیت کشور شده به گونه ای که بروز برخی مشکلات در ساختار اجتماعی مانند رشد بی رویه متقاضیان کار را در پی دارد.این به نوبه خود سبب افت در روند زیر ساخت های صنعتی و ا فزایش نرخ بیکاری شده است. همچنین جمعیت بیرویه فارغ التحصیلان جویای کار بدون تجربه عملی و عدم اعتماد صاحبان صنایع و کارآفرینان فعال در کشور باعث عدم بکارگیری برخی از فارغ التحصیلان شده است . از این رو برخی از نهادهای خصوصی ،مراکزی با عنوان علم ،عمل،انتقال تجربیات و بکارگیری علم به صورت عملی و  دوره های آموزشی مرتبط با رشته به صورت تخصصی  برگزار می کندکه این دوره ها تلفیقی از صنعت و دانشگاه است . برای اطلاع از دوره ها هم اکنون با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.