Menu

Switch Language

این محـصولات قـابل اسـتفاده در انـواع چـیپس‌ها، اسنک‌ها، پاپ کورن‌ها، پفک معمولی و هندی، کرانچی، پیتزا، ذرت مکزیکی، ساندویج، سوخاری‌ها، آجیل، سالادها و غیره است. کلیه کارخانجات وکارگاه‌های تولید مواد غذایی، فست فودها، رستوران‌ها و کترینگ‌های غذایی می‌توانند از این محصولات استفاده کنند. از جمله مزایای این محصولات در مـقایسه با نمونه‌های مـوجود در بازار این است که به گـونه‌ای طراحی شده که در فرمولاسیون آنها هیچ گونه ماده مصنوعی و سنتزی استفاده نشده و کلیه مواد طعم دهنده، رنگ‌ها و تشدید کننده‌های طعمی “طـبـیعی” هستند.

دانلود کاتالوگ
اطلاعات بیشتر

طعم دهنده‌های چیپس و اسنک

در این گروه کلیه طعم‌ها و اسانس‌های مصرفی در صنایع نوشیدنی‌ها، لبنی، کیک و کلوچه، شیرینی و شکلات و سایر محصولات غذایی قرار می‌گیرند و دارای ظاهر شفاف هستند.

اطلاعات بیشتر

طعم‌دهنده‌های میوه‌ای

سـیروپ سافرون محصولی مایع بوده که ترکیبی از عصاره رنگ و طـعم استخراج شده از زعـفران درجه یک، رنـگ‌های طـبیعی خـوراکی، پـایدارکننده‌ها و امـولسیفایرها است. اسـتخراج طـعم و رنگ زعفران به عنوان اصلی‌ترین مرحله طراحی محصول، با تکنیک خاص و ویژه انجام می‌شود. مـیزان مواد مؤثره رنگ و طـعم آن بسیار بالاست. از همین رو میزان مــصرف آن در مــحصول بسیار پایین می‌باشد. در نـهـایت، مـحصول نـهایی براسـاس مـیزان کـروسین (عـامل اصلی رنـگ زعـفران) و سـافرانال (عـامل اصلی عطر و بوی زعفران)، استاندارد شده و عرضه می‌گردد.

دانلود کاتالوگ
اطلاعات بیشتر

 سیروپ سافرون